ZespóÅ‚

Nauka w leÅ›nej szkole jest procesem, w którym uwalniamy umysÅ‚ i ciaÅ‚o. Dbamy o rozwój niezależnoÅ›ci, dobrej samooceny i zaradnoÅ›ci. Wzmacniamy umiejÄ™tnoÅ›ci spoÅ‚eczne i wewnÄ™trznÄ… motywacjÄ™. Staramy siÄ™, by w tym procesie nie ograniczaÅ‚ nas czas, ani przestrzeÅ„. DziÄ™ki kontaktowi z naturÄ… dzieci podejmujÄ… osiÄ…galne dla nich wyzwania i poznajÄ… otoczenie empirycznie, a nie tylko teoretycznie. Towarzystwo dorosÅ‚ych, którym ufajÄ… i przy których czujÄ… siÄ™ bezpiecznie, zachÄ™ca je do poszukiwaÅ„, wyrażania siebie i odważnego odkrywania Å›wiata. Zanurzamy siÄ™ wszystkimi zmysÅ‚ami w przyrodzie, a gdy siÄ™gamy po technologie, to wykorzystujemy je w ich najlepszej, najbardziej inspirujÄ…cej formie. UwzglÄ™dniajÄ…c indywidualne potrzeby, pragniemy tworzyć optymalne warunki do nauki i rozwoju. JesteÅ›my zgranÄ… grupÄ… ludzi peÅ‚nych pasji, otwartych serc i poczucia humoru. Naszym zadaniem jest budzić nadchnienie i dmuchać w skrzydÅ‚a. Oto my!

Kto za tym stoi?

JednostkÄ… odpowiedzialnÄ… za prowadzenie i zarzÄ…dzanie projektem jest Fundacja trzy czte ry! powoÅ‚ana do tego celu przez grupÄ™ zaangażowanych w rozwój miasta, kultury, sztuki rodziców. Szczególnie bliska jest nam idea zrównoważonego rozwoju dzieci, czemu dajemy wyraz w swoich codziennych dziaÅ‚aniach. Impulsem do dziaÅ‚ania fundacji staÅ‚a siÄ™ potrzeba stworzenia unikalnego miejsca oraz poszukiwanie nowej, lepszej jakoÅ›ci w edukacji dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym,

Dzięki liderom na co dzień zaangażowanym w naszą pracę

udaje się nam realizować marzenia o edukacji przełamującej schematy.

Agnieszka Kudraszow, Dorota Zaniewska

Założycielki

Fundacja trzy czte ry! - organ prowadzÄ…cy

Katarzyna Timofiejew